W przypadku belowania materiałów rozdrobnionych takich jak RDF (paliwo zastępcze z odpadów) i zmieszanych odpadów komunalnych, a także kompostu i trocin, nowy kompaktor Hi-X jest idealny dzięki innowacyjnej technologii i wytrzymałym materiałom.

Informacje o produkcie

Kompaktor Orkel Hi-X jest w stanie belować szeroki wachlarz materiałów sypkich lub pociętych. Nasze belownice są obecnie w użyciu do prasowania ponad 25 różnych materiałów i wciąż rozszerzają się na nowe obszary zastosowań.

Konstrukcja oparta na 15-letnim doświadczeniu

Belownica Hi-X to dalszy rozwój i doskonalenie naszych najlepszych kompaktorów. Unikalne rozwiązania techniczne, takie jak automatyczne smarowanie wszystkich tulei i automatyczne olejowanie łańcuchów, sprawia, że kompaktor jest wyjątkowo wytrzymały. Rezultatem są niskie koszty utrzymania i długi cykl życia, co daje znaczne korzyści dla twojej produkcji.

Globalny serwis – 24 GODZINNA POMOC

Nasi wyszkoleni i doświadczeni konsultanci techniczni znajdują się na wszystkich sześciu kontynentach w ponad czterdziestu krajach. Zapewniamy 24-godzinną pomoc przez cały rok, dotyczącą wszelkich problemów technicznych lub pytań.

System kontrolny Hi-X  z ekranem dotykowym

System sterowania Hi-X to nowa generacja elektroniki i sterowników. Wraz z nowym układem hydraulicznym z zaworami proporcjonalnymi daje to duże korzyści.

Łatwy w użyciu

Intuicyjne obrazy i ekran dotykowy ułatwiają zrozumienie i sterowanie maszyną. Symbole i obrazy pokonują bariery językowe i dają niewiele możliwości potencjalnych błędów operatora. Szerokie kąty widzenia i wysoka jasność zapewniają dobrą czytelność również w bezpośrednim świetle słonecznym.

Lepsze sterowanie

Ponieważ urządzenie działa automatycznie, możesz zawsze sprawdzić, co się dzieje. Możesz kontrolować i dostosowywać pracę maszyny do swoich potrzeb, ponieważ wszystkimi funkcjami roboczymi można sterować z poziomu wyświetlacza.

Zoptymalizuj procesy

Urządzenie ma kilka programów jako ustawienia fabryczne dla różnych materiałów. Ponadto można wprowadzać własne programy i zapisywać je jako sprawdzone dla konkretnych materiałów. Na przykład. Możesz przechowywać jeden zestaw ustawień do belowania mokrego materiału i jeden do materiału po wyschnięciu. Lepsza sterowanie umożliwia optymalizację ustawień, a tym samym wyższą wydajność.

Solidny i niezawodny

Sprzęt elektroniczny jest opracowany przez EPEC, Finlandia, dla przemysłu ciężkiego, takiego jak górnictwo i leśnictwo, i jest niezawodny w każdych warunkach. W szczelnej aluminiowej obudowie ekran jest wodoodporny, całkowicie pyłoszczelny i wytrzymuje zimno, ciepło, wibracje, wilgoć i uderzenia.

DOSTOSOWANY DO SPEŁNIENIA TWOICH OCZEKIWAŃ

Orkel szczyci się oferowaniem wysoce spersonalizowanych maszyn dostosowanych do konkretnych potrzeb. Ułatwiamy dostosowanie do istniejącej linii produkcyjnej i oferujemy całkowicie zintegrowane rozwiązania, które bezproblemowo pasują do istniejących urządzeń, przenośników taśmowych, systemów bezpieczeństwa itd. Odmiany takie jak różne stoły podające i wersje mobilne lub stacjonarne należą do wielu dostosowań, które wprowadzamy w celu optymalizacji Kompaktora dla naszych klientów.

Owijanie szeroką folią

Aby uzyskać możliwie najlepsze bele, nie ma potrzeby rezygnacji z najlepszych ustawień. Kompaktory Orkel wykonują owijanie w dwóch procesach. Początkowo bele są wiązane w komorze szeroką folią, aby umożliwić belom utrzymanie ich kształtu i gęstości. System czyszczenia pod ciśnieniem zapewnia zawsze wysoką jakość pracy oraz upraszcza codzienną konserwację maszyny. Na końcu procesu bela jest owinięta folią stretch. Wstępnie zdefiniowana liczba warstw folii uszczelnia materiał w kompaktowej beli na stole owijarki, maksymalizując potencjał przechowywania i manipulacji.

Orkel poleca naszą markową polietylenową folię, która występuje w różnych wymiarach i rodzajach, opracowaną przez wiodącego światowego producenta.

«MASZYNY ORKELOWE BYŁY BEZPIECZNĄ I ZYSKOWĄ INWESTYCJĄ»

HENRY DE VAL DU BEULIEAU, CEO YELSPA LTD, UK

 

Linki internetowe:

Przeczytaj o belowaniu RDF oraz o maszynach do belowania
Zobacz wideo całego procesu RDF od materiału luzem do beli i załadunek na statek.

Sprzedawcy

Piotr Jurkowiecki

+48 501 869 755

piotr@selma.tech

Maciej Gbiorczyk

+48 500 802 770

maciej@selma.tech

Akcesoria

ELEKTRYCZNY BLOK NAPĘDOWY

Wydajny, elastyczny i niezawodny napęd i eksploatacja Twojego KOMPAKTORA: PowerPack PP55p

FOLIA

Polecamy naszą markową polietylenową folię, która występuje w różnych wymiarach i typach, opracowana przez wiodącego światowego producenta. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Specjalistyczne narzędzia do efektywnego podnoszenia i otwierania bel.

Dane techniczne

Kompaktor Hi-X jest napędzana za pomocą układu hydraulicznego, a moc dostarczana jest przez ciągnik lub silnik elektryczny (Powerpack PP55p).

Dane techniczne

Wymagana moc:> silnik elektryczny 55 kW lub> 120 KM ciągnika
Prędkość WOM: 850 obr./min
Waga całkowita: 9 850 kg – 11 160 kg
Wydajność: do 60 bel / godzinę
Pojemność beli: 1,25 m3
Średnica beli: 115 cm
Szerokość beli: 120 cm
Masa beli: 300-1200 kg

Części
Instrukcje użytkownika